Daj sobie szansę na podjęcie właściwej decyzji

HERZINVEST

Dział sprzedaży

507 666 627

  Informacja o Administratorze
  Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Herzinvest Tomasz Dorozik, ul. Pochyła 5/17, 77-100 Bytów. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu prowadzenia komunikacji biznesowej, w tym odpowiedzi na zapytanie, a także, w przypadku zgody na marketing w celu promocji i reklamy produktów oferowanych przez Herzinvest Tomasz Dorozik. Dane są przetwarzane na podstawie zawartej umowy lub udzielonej zgody i będą przetwarzane do czasu jej wycofania. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie poprzez wysłanie oświadczenia na adres korespondencyjny lub mailowy. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/ Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Do zobaczenia w Straszynie, przed Twoim nowym domem.

  Obejrzyj na żywo dom i okolicę.
  Sprawdź, jak może mieszkać Twoja rodzina!

  Jeśli rozważasz zakup nieruchomości w okolicy Trójmiasta, skontaktuj się z nami jak najszybciej, żeby zobaczyć dom na żywo i poznać dodatkowe szczegóły.

  Zanim przyjedziesz, obejrzyj też na żywo domy konkurencji. Będziesz pod wrażeniem, kiedy porównasz ich ofertę z willą, którą my proponujemy.

  Weź ze sobą eksperta

  Zachęcamy do przyprowadzenia rzeczoznawcy budowlanego, będziemy szczęśliwi mogąc pochwalić się wszystkimi detalami.

  Nie zwlekaj, oferta domów jest ograniczona. Nie daj się wyprzedzić innym!
  Zostaw swój mail lub nr telefonu, oddzwonimy niezwłocznie i uzgodnimy dogodny dla Ciebie termin spotkania.